Yükleniyor

Vulpis Blog

Vulpis Yazılım
Sunucularımız Yenilendi!

Sunucularımız Yenilendi!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm sunucularımız yenilendi!

Dosyalarınız, veri tabanlarınız ve projeleriniz artık tamamen güvende. Sunmuş olduğumuz ücretsiz güvenlik hizmetlerimizden paketinizi kullanmaya başladığınız andan itibaren otomatik olarak faydalanabiliyorsunuz. Ekstra ayar yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. En küçük paketimizi dahi alsanız otomatik olarak sisteminize bunlar tanımlanmaktadır ve tamamen kullanımınıza açılmaktadır.
Ayrıca opsiyonel olarak kullanabileceğiniz SSL sertifikalarını da sistemlerinize tanımlıyoruz ve böylece DOS, Bot vb. saldırılara maruz kalmıyorsunuz.

  • Litespeed ve LSCache sayesinde web sitelerinizi çok daha hızlı çalıştırın. Sunucularımız devamlı kontrol edildiği için web siteniz hızından ödün vermeden çalışmaya devam eder.
  • Web Hosting hizmeti için çalışan sunucular tamamen katı hal sürücüsü olan SSD Sabit Disk'ler ile çalışır. Yeni nesil Intel Xeon E5-2600 serisi işlemciler ile birlikte alt yapımızı oluşturan SuperMicro sunucu platformları üzerinden en yüksek performansı Vulpis Yazılım'da yakalarsınız.
  • 2017 Yılı sonuna kadar tüm web hosting paketlerimizde DDoS saldırılarına karşı koruma ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sitenize doğru yurt dışından gelebilecek saldırılar için korkmanıza gerek yok! DDoS koruma servisimiz %80 oranında tüm ataklara karşı koruma sağlar.

 

Virus Koruması

Malware, backdoor, shell koruması tüm sistem için aktif olarak çalışmaktadır.

Sectigo Waf rule set

Rul set ile sql injection, brute force tarzındaki atakları anında yakalayıp engellemektedir.

CageFS kafes sistemi

CageFS sanal kafes sistemi ile kullanıcı alan ve yetkileri birbirinden izole edilmiştir.

CSF (ConfigServer Securty & Firewall)

Port güvenliği sağlar ve SYN_RECV ataklarını engeller.

CXS

Yapılan tanımlamalara uygun olarak güvenlik riski yaratan hertürlü dosya veya isteği engeller.

Mod security

Bilinen bütün sql injection, shellcode, cookie analizi açıklarından yada potansiyel açık oluşturabilecek injection açıklarından korur.

Pasif Eklentiler

shell_exec, symlink, restore_ini,hopenbasedir, f_open,system, dl, passthru, cat exec, popen, proc_close, proc_get_status, proc_nice, proc_open, escapeshellcmd,escapeshellarg,  show_source, posix_mkfifo, mysql_list_dbs, get_current_user, getmyuid, pconnect, link, symlink,  pcntl_exec, leak, apache_child_terminate, posix_kill, posix_setpgid, posix_setsid, posix_setuid, proc_terminate, syslog, fpassthru, socket_select, socket_create, socket_create_listen, socket_create_pair,  socket_listen, socket_accept, socket_bind, foreach, socket_strerror, pcntl_fork, pcntl_signal, pcntl_waitpid, pcntl_wexitstatus, pcntl_wifexited, pcntl_wifsignaled, pcntl_wifstopped, pcntl_wstopsig, pcntl_wtermsig, openlog,  apache_get_modules, apache_get_version, apache_getenv, apache_note, apache_setenv, virtual, mail, phpmail
 

Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.