Yükleniyor

Vulpis Blog

Vulpis Yazılım
Sanal Simülasyonlar

Sanal Simülasyonlar

Sanal dünya da spor aktiviteleri de yapabiliriz , bir dağa tırmanabilir, kayak yapabilir veya yüksekten atlayabiliriz üstelik bunları bir kaza olmadan yapabiliriz. Gelişmiş sistemlerle birlikte artık bunlar çok daha kolay bu tür simülasyonlar için gerçeğe en yakın şekilde tasarlanan odalarda size bir dağ başındaymış hissi verilerek bu tür etkinlikleri yapabilirsiniz.

Karşınızdan esen rüzgarı, gözünüze vuran güneş ışığını hatta o soğukluk hissi yaratılabilir. Bunların hepsi mümkün olmakla birlikte adrenalinin doruklarına çıkabilirsiniz.

Vulpis Yazılım olarak bu simülasyonları yaratıp sizin deneyimlemenizi sağlıyoruz. Bir tırmanma simülasyonda yer yüzünden başlayarak zirveye ulaşabilirsiniz. Hem küçük hareketlerle evinizde  vücudunuzu çalıştırabilirsiniz. İsterseniz sizi bir deniz altı gezintisine çıkartabiliriz. İsterseniz bu deniz altını gerçekçi olarak siz bile kullanabilirsiniz. İsterseniz bir uçuş simülasyonu geliştirerek uçak kullanma konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Bir av simülasyonunda avcılığın temelleri konusunda bilgilendirebilir, kullanmanız gereken ekipmanları size tanıtabiliriz.

Bir marangozluk simülasyonunda marangozluğun temellerinden bir mobilya oluşturmaya kadar sizlere aktarabiliriz.

Oluşturulabilecek tüm simülasyonları sanal dünyada oluşturup sizlere aktarabiliriz.

Daha başka aklınıza gelen tüm fikirlere biz açığız. iletişime geçmeyi unutmayınız :)