Yükleniyor

Vulpis Blog

Vulpis Yazılım
Sanal Ev Dekorasyonu

Sanal Ev Dekorasyonu

Sanal gerçeklikte her şey oyundan ibaret değildir. Tamam oyun çok eğlencelidir fakat sanal dünya da isteklerimize uygun kendi evimizi de dizayn edebiliriz.

Biz sizlere bir ev dekorasyon simülasyonu yapıyoruz bu simülasyonda evinizin duvarlarını, tavanını veya tabanını istediğiniz renklerde boyamanızı istediğiniz kaplama ile kaplamanızı sağlıyoruz.

Yani kendi evinizde otururken bir anda "Acaba duvarın rengini mi ? değiştirsek" diyebilirsiniz fakat hangi rengi seçeceğinizden emin değilseniz bu simülasyonumuz tam size göre.

Evinizin rengini kararsız kaldığınız renklere boyadıktan sonra pişman olmamak için bu simülasyonumuzu kullanabilirsiniz. Simülasyonun içerisinde duvarları istediğiniz renkte boyayıp beğenmediğinizde boyanın rengini veya kaplamasını değiştirebilirsiniz. 

Hep boyadan bahsettim bu biraz basit kaçabilir. Evinizde sevmediğiniz nefret ettiğiniz mobilyalarınızın yerine yeni mobilyalar mı? almak istiyorsunuz fakat seçmekte çok kararsızsınız çünkü o mobilyayı evinizde deneyemiyorsunuz. Bu simülasyon sayesinde seçtiğiniz mobilyaları alıp istediğiniz yere yerleştirebilir, çevirebilirsiniz.

Eğer isterseniz bu simülasyondaki varsayılan evde denemeler yapabilirsiniz eğer kendi evimi tasarlamak istiyorum diyorsanız biz şirket olarak ekibimizle gelip sizin evinizde ölçümler yapıp evinizi birebir modelleyip sanal simülasyonumuza entegre ediyoruz böylece dizayn ettiğiniz eve yabancı kalmıyorsunuz. Sahnemizde güneş ışığının nereden geldiğine hatta biraz daha detaylı isterseniz mahallenizi bile simülasyonumuza dahil edebiliriz.

Eğer inşaat alanında çalışıyorsanız yaptığınız binaları simülasyonumuza dahil edip isterseniz müşterilerinizi sanal gerçeklik gözlüğü takarak tamamlanmayan evlerinizde gezdirebilirsiniz. Böylece müşterilerinizin isteği doğrultusunda değişiklikler yaparak veya müşterilerinizin gözüne hitap eden dizaynlar tasarlayıp ileri seviye grafiklerle müşterilerinizi büyüyebilirsiniz...